RSS
wtorek, 24 lipca 2012
A dictionary of Bags - nie całkiem koniec

Odkładanie wpisów na później nie jest dobrym rozwiązaniem, a bo jeszcze tylko to, tamto, zaraz... I tym sposobem niesamowicie wydłużają się przerwy pomiędzy kolejnymi postami. Nawiązując do tematu, wrócił do mnie wyczekiwany słownik torebkowy. Niestety, bo prezentuje się tak:

 

Muszę jeszcze popracować nad zdjęciami w nowym telefonie, chociaż trudne jest dla mnie rozmawianie bez rozłączenia się. Zdarza mi się to dość często :)

Do ukończenia obrazka sporo pracy przede mną, na razie ważniejsze są RR-y Kawowe. Wystarczy, że kanwa jest już u mnie, powoli ją ukończę. Aneladgam, Ona_i_Ja, Raeszka i Urbasia - chciałabym Wam bardzo podziękować za udział w zabawie, wyhaftowanie pięknych obrazków i za przydasie! :) A jest za co.Tym miłym i optymistycznym akcentem można by rozpocząć serię innych postów, być może pojawiających się bardziej regularnie, no i przede wszystkim częściej. Niestety, nie można całego dnia poświęcić na hobby, ale zawsze uda się coś wygospodarować. Gorzej, jeśli ma się więcej zainteresowań ;) Obecnie próbuję swoich sił w kuleczkach koralikowych i makramie. Coś w tym temacie się tu pojawi :)

Pozdrawiam i życzę wytrwania w nadchodzących upałach!

 

21:29, isana_haft
Link Komentarze (2) »
piątek, 06 lipca 2012
Przerwa na kawę -5-

Trochę dzisiaj byłam na słonku, ale przy takim skwarze nie było najlepszym pomysłem. Rakiem jeszcze nie jestem. Bez zbędnej gadaniny, prezentacja obrazka wysłanego w poniedziałek. Przyjemnie się go haftowało, w przerwach podczas nauki. 

A co do nauki, to dziękuję za trzymanie kciuków, od tygodnia jestem panią magister :) Obrona poszła szybko, jakieś 3 minuty. Nie byłam do końca zadowolona, ale obroniłam się na 5. 

 

 

To tyle na dziś. Więcej nie chce mi się pisać, bo zdenerwowałam się na maszynę do szycia. Miałam skrócić i przerobić spodnie w ilości par dwóch, a tu nastąpiło takie pętelkowanie, że schowałam ustrojstwo. Zrobię drugie podejście, ale to prędzej jutro. 

Upalnie pozdrawiam!

 

17:51, isana_haft
Link Komentarze (6) »
O autorze
Tagi
Chętnych zapraszam na pogaduchy: isana_haft@gazeta.pl