RSS
czwartek, 29 grudnia 2011
TUSAL -5-

Po raz piąty, niestety ostatni, pokażę swój słoik. Powinno być kilka dni wcześniej, ale gdzieś mi czas ucieka między palcami.. 

Chciałabym zaprezentować jeszcze drobne prezenty, jakie przygotowałam pod choinkę. Nie wiem tylko, czy uda mi się to jeszcze w tym roku. W sumie to już tylko kilka dni różnicy :)

Niteczki trochę upycham, ale jeszcze nie zapełniają słoika. Ostatnio robię inne rzeczy niż haftowanie w większych ilościach. A planów mam jeszcze więcej! Na horyzoncie widać już sesję, trzeba niestety dokonać wstępnej selekcji.

Bardzo dziękuję za świąteczne życzenia! Wszystkiego dobrego!

 

22:23, isana_haft
Link Komentarze (3) »
piątek, 23 grudnia 2011
Wyniki candy

Do świątecznego candy zgłosiło się sześć osób. Maszyną losującą (zapewniam, że obiektywną) były usta męskie, preferujące liczbę dwa. Jako druga komentarz zostawiła:

RAESZKA

Agnieszko, serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy! 

Pozostałym dziewczynom dziękuję za chęć udziału w organizowanej zabawie. 

Korzystając z okazji, chciałabym również wszystkim tu zaglądającym złożyć życzenia z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia.

                               

Niech będzie to czas odpoczynku, radości, zdrowia, spędzony w przyjaznej atmosferze oraz by Nowy Rok był nieustannym pasmem sukcesów i spełnionych marzeń!  

 

00:18, isana_haft
Link Komentarze (6) »
sobota, 17 grudnia 2011
Świąteczne candy

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w zabawie. Zasady są bardzo proste, wystarczy zostawić komentarz, w którym wyrazicie chęć przygarnięcia prezentu pod tym wpisem do 20.12. włącznie. Jeśli to będzie konieczne, nie wykluczam przedłużenia. Wydaje mi się jednak, że tyle wystarczy. 

Będzie mi miło, jeśli informacje o braniu udziału w zabawie zamieścicie na swoim blogu. Może to być sam link.

Do wygrania są następujące kolczyki:

Uwaga, do kolczyków dołączę niespodziankę. Osoba, która wygra, będzie mogła również zadecydować o tej niespodziance, a właściwie, czy chce niespodziankę, czy może ma jakieś życzenie (świąteczne). 

Ciekawe, czy ktoś się zgłosi, bo ostatnio chyba niewiele osób tu zagląda. Będą większe szanse na wygraną dla zdecydowanych.

Kilka godzin temu spadł u mnie pierwszy śnieg, brrr... Tym cieplej i serdeczniej pozdrawiam!

 

 

21:09, isana_haft
Link Komentarze (6) »
niedziela, 04 grudnia 2011
Wrześniowe broszki

Po trwającym prawie miesiąc remoncie, po gorącej kąpieli siadam przy komputerze i próbuję pokazać moje jeszcze wakacyjne prace. Jednak idzie mi to opornie, bo program do zdjęć nie bardzo o tej porze chce współpracować. Ale ja jeszcze nie śpię, więc on też nie ma prawa. Zdjęć będzie kilka, bo jak się rozpędziłam w wycinaniu i opalaniu kółeczek, to trudno było przestać. Wykorzystałam różne warianty kolorystyczne i materiałowe. Dla mnie praca nad broszkami jest miło spędzonym czasem, choć to troszkę pracochłonne zajęcie, później z radością się nosi albo i rozdaje :)

Tak bywa, kiedyś nawet nie myślałam o tym elemencie ubioru. Teraz często zdarza mi się nosić broszki. Ostrzegam, zdjęć sporo a i w przyszłości również się pojawią :)

Bordo i biel

Złoto z białymi perełkami

Błękitno-żółta z akcentem jeansu. Materiał jest wielokolorowy, aparat tego nie uchwycił, a szkoda

Lawendowe pole z błyskiem czarnego, przeplecione niebieskim deszczem. Można by rzec, burza.

Biała róża

Mówiłam, że wakacje?

Ta broszka zaś kojarzy mi się z cukierkiem. Czemu?

Na koniec oczopląs ;)

 

Dobrze, że do łóżka mam niedaleko. Zaraz to wykorzystam.

Jakby ktoś znalazł mojego motywatora do nauki, to proszę dać znać w komentarzu. Koniecznie go potrzebuję. 

 

01:16, isana_haft
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Tagi
Chętnych zapraszam na pogaduchy: isana_haft@gazeta.pl