RSS
piątek, 23 listopada 2012
Przerwa na kawę -7- i -8-

Po dłuższej nieobecności na blogu wypadało by pokazać co robię, kiedy mnie tutaj nie ma. Ale nie martwcie się, pracy, remontu i miliona innych spraw pokazywać nie będę. Do tego jeszcze dochodzą możliwości czasowe, które ostatnio bardzo się skurczyły. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi zobowiązaniami i póki co w miarę mi to wychodzi. 

Jeszcze jakoś we wrześniu dotarły do mnie dwie kanwy z zabawy RR Kawowe. Po kilkanaście minut dziennie, czasem mniej lub więcej, wyszywałam oba obrazki i wysłałam je już ponad dwa tygodnie temu. Wiem, że są już bezpieczne u kolejnej uczestniczki. Oby tak dalej szło, to być może całość skończy się wcześniej niż za jakieś osiem miesięcy :)

Tutaj widać małe wybrzuszenie na środku z powodu złożenia kanwy. Wszystko było już zapakowane do wysyłki. I jeszcze cała gromadka z prześlicznym notesem:

To była kawa z terminem listopadowym, udało mi się jeszcze zrobić ze styczniowym :)

 

Tym sposobem nic u mnie nie zalega. Poza SALem, za którego mam zamiar się wziąć. Może coś powstanie jeszcze przed świętami. A propos Bożego Narodzenia, zastanawiając się powoli nad sprawami organizacyjno-prezentowymi myślałam o tym, co chciałabym dostać. I najgorsze jest to, że w dalszym ciągu nie wiem. Raczej nie coś typowo robótkowego. Może Mikołaj będzie lepiej wiedział... Halo, a dałoby radę choć dwie godzinki snu więcej?? :)

23:14, isana_haft
Link Komentarze (5) »
O autorze
Tagi
Chętnych zapraszam na pogaduchy: isana_haft@gazeta.pl