Blog > Komentarze do wpisu
Powroty i rozstania

Uwaga uwaga, dzisiaj wszystkie "jutro, wieczorem, jak będzie pogoda na zdjęcia, wystarczy na dziś siedzenia przed komputerem, nie mam siły, weny..." odrzucam. Bez zbędnego pi... sania chwalę się już nie takimi ostatnimi wytworami. Chwalę się, ponieważ kolczyki bardzo mi się podobają i chyba nie tylko mi, bo dwie pary poszły w świat :) Z moim zasobem koralików i półfabrykatów radzę sobie jak mogę.

Początkowo niektóre ze zdjęć były zrobione w scenerii choinkowej, ale jakość nie za bardzo mi pasowała i czekałam na lepsze światło. A z tym ostatnio bywało nie najlepiej. Nie wiem czemu tegoroczna zima (niestety nadal trwająca) była wyjątkowo pochmurna.

 

Kolczyki mają długość łącznie z biglem ok. 5 cm. Wykorzystałam kuleczki diamentowe i kryształki w formie sześcianu oraz linkę jubilerską.

Zawieszki z parą delfinków, tylko nie pamiętam w jakim celu. Powodzenia, szczęścia, czy może pieniędzy? W towarzystwie fioletowo-granatowych koralików niech przynoszą same dobre rzeczy :)

Te bigle dość długo czekały na jakieś odpowiednie koraliki. Miało być nie za ciężko, jednocześnie skromnie i elegancko. Sądzę, że para w postaci kulek diamentowych i czarnych szlifowanych koralików to dobry zestaw. Mam tylko problem z zatyczkami do tych bigli, muszę spróbować z silikonowymi barankami.

W tym przypadku od razu wiedziałam co do czego. Wybierając koraliki zastanawiałam się tylko nad kolorem. Padło na niebieski :)

 Jeśli chodzi o kolczyki to by było na tyle. Mam wiele pomysłów, zdarza się, że gdzieś sobie coś szkicuję. A że biżuterię bardzo lubię w każdej postaci, to z pewnością jeszcze będę miała co pokazać. 

Udanego weekendu :)

 

piątek, 15 marca 2013, isana_haft

Polecane wpisy

  • Co powstało z myszek

    Ostatnio pokazałam skończony haft myszek z SAL-owej zabawy. Cieszę się, że zrobiłam komplecik baletnic. Wzór bardzo mi się podobał, do tego bardziej pasuje mi d

  • Przerwa na kawę -7- i -8-

    Po dłuższej nieobecności na blogu wypadało by pokazać co robię, kiedy mnie tutaj nie ma. Ale nie martwcie się, pracy, remontu i miliona innych spraw pokazywać n

  • W moim wydaniu

    W zeszły weekend bawiłam się na weselu. A jak wesele, to i pamiątka ślubu musi być. Tym razem chciałam, aby powstało coś innego niż gołąbki czy młoda para. Traf

Komentarze
2013/03/15 12:50:52
kolczyki super :) kurcze korci mnie żeby samej spróbowac stworzyc coś takiego :)
Chętnych zapraszam na pogaduchy: isana_haft@gazeta.pl