Blog > Komentarze do wpisu
Wymianka Wielkanocna

Doczekałam się! Dzisiaj można, a wręcz i trzeba pochwalić się efektami kolejnej fantastycznej wymianki zorganizowanej przez Moteczka. Pod tym linkiem można podziwiać prace wszystkich uczestniczek. Jest bardzo radośnie, wiosennie, kolorowo.

Osobą, która przygotowała dla mnie wielkanocny prezent, jest Edyta. Dostałam mnóstwo ładnych upominków, za które jeszcze raz serdecznie dziękuję!

O właśnie, taka wielka paczka do mnie przyszła :) Co prawda, na zdjęcie nie załapało się już kilka kawek. Zostawiłam sobie na później najwspanialszy ostatnio wynalazek - kawa latte, pycha! Już nie raz udało mi się zrobić trzy warstwy. Wracając do zawartości paczki: fajna, pięknie ozdobiona puszka, wielkanocny zajączek w postaci serwetki i haftowanej zawieszki, szydełkowe podkładki pod kubki, słodycze i przydasie (koraliki, mulinki, serwetki, drewniane gąski). Do tego jajkowa karteczka z życzeniami. I jak tu nie lubić wymianek? :)

Moja połówka to Klara, która bloga nie posiada. Paczkę wysłałam we wtorek, ale nie wiem, czy doszła, a jeśli tak, czy to, co przygotowałam spodobało się. Nie zrobiłam udanych zdjęć, wszystko miałam przygotowane i spakowane do wysyłki, z samego rana chciałam iść na pocztę. Trochę rozbroiłam paczkę i zrobiłam zdjęcia tylko własnoręcznie przygotowanym prezentom, przydasie i słodkości już się nie załapały. 

Może po kolei. Jajo ozdobione żółtą nitką i koraliczkami, kartka z frywolitkowym króliczkiem, mały hafcik do wykorzystania oraz zawieszkę inspirowaną filcowymi bombkami. W moim wydaniu jest to jajko z kurczakiem. Fajne te wielkanocne hafciki, sprawiły mi trochę radości. 

Spojrzałam za okno i co... Dzisiaj też sypie śnieg. Wczoraj to była katastrofa, słońce, deszcz, śnieg, grad. No i niestety, to nie żart. Oby dzisiaj było lepiej, bo nosa z domu nawet nie chce się wystawiać. Dziękuję za odwiedziny, jeśli macie ochotę, to proszę również o komentarze. 

Miłej niedzieli!

 

niedziela, 01 kwietnia 2012, isana_haft

Polecane wpisy

  • Co powstało z myszek

    Ostatnio pokazałam skończony haft myszek z SAL-owej zabawy. Cieszę się, że zrobiłam komplecik baletnic. Wzór bardzo mi się podobał, do tego bardziej pasuje mi d

  • Dancing Queen -4-

    To, co dobre podobno szybko się kończy. Zależy jeszcze co się ma na myśli.. Z pewnością spora liczba uczestników tego SAL-u szybciej skończyła haft, jednak u mn

  • Powroty i rozstania

    Uwaga uwaga, dzisiaj wszystkie "jutro, wieczorem, jak będzie pogoda na zdjęcia, wystarczy na dziś siedzenia przed komputerem, nie mam siły, weny..." odrzucam. B

Komentarze
2012/04/01 15:19:17
Prezenty wykonane przez Ciebie śliczne ale i te co dostałaś superowe,pozdrawiam
-
2012/04/01 19:56:03
Śliczne wymiankowe prezenty. Cieszę się, że upominek otrzymany od Edytki tak Ci się podoba.
Dziękuję za udział w zabawie.
Pozdrawiam serdecznie
Chętnych zapraszam na pogaduchy: isana_haft@gazeta.pl