Blog > Komentarze do wpisu
Sezon ślubny

Na wielu blogach widać, że zbliża się maj i królują sprawy komunijne. Powoli też zaczyna się sezon ślubny i ja chciałabym go rozpocząć, prezentując pracę, która była ostatnio u mnie na tapecie. Pomieszało mi to troszkę plany, ponieważ planowałam skończyć wielkanocne jajko. Myślę jednak, że ono nie ucieknie ani nie wyparuje. Na razie grzecznie czeka na swoją kolejkę. Tak naprawdę wiele mi nie zostało, na następne święta będzie jak znalazł.

 

Pamiątka ślubu powstała dla koleżanki. Ciężko mi było po ukończeniu zrobić dobre zdjęcie, bo akurat był to jeden z brzydkich dni. Dopiero po opakowaniu w folię nie było widać fotografa odbijającego się w szybie. Haft powstał z kilkoma drobnymi pomyłkami, które likwidowałam na bieżąco. Któryś raz robię ten wzór, ale na pamięć go jeszcze nie znam :) Za to sprawy techniczno - wykończeniowe prawie mnie wykończyły, ale szkoda gadać. Lepiej popatrzeć na gotowy obraz, tuż przed oddaniem osobie zamawiającej. Chociaż i tak kolory na zdjęciu są jakieś wyblaknięte. 

 

 

Na osobnym zdjęciu zaprezentuję karteczkę dołączoną do obrazu, co by "łyso" nie było :) Jak widać cierpię na niedobór materiałów karteczkowych, ale i prawie z niczego coś można stworzyć. Sądzę, że to się nadaje do publicznego pokazania. Gdzie mi się zapodział mały arkusik papieru wizytówkowego...? Bardzo ładnie by tu pasował. Zastanawiałam się, czy można by jeszcze coś dodać, ale nic z posiadanych rzeczy mi nie pasowało. Chętnie posłucham rad bardziej doświadczonych osób w tych sprawach. Wykorzystam przy następnych kartkach :)

Znów jakiś czas mnie nie było. Jak to bywa, na święta przypałętało się jakieś przeziębienie. Dzień za dniem mija, aż mi się wierzyć nie chce, że to już koniec kwietnia. Idę łapać uciekające chwile!

 

środa, 25 kwietnia 2012, isana_haft

Polecane wpisy

  • Co powstało z myszek

    Ostatnio pokazałam skończony haft myszek z SAL-owej zabawy. Cieszę się, że zrobiłam komplecik baletnic. Wzór bardzo mi się podobał, do tego bardziej pasuje mi d

  • Dancing Queen -4-

    To, co dobre podobno szybko się kończy. Zależy jeszcze co się ma na myśli.. Z pewnością spora liczba uczestników tego SAL-u szybciej skończyła haft, jednak u mn

  • Powroty i rozstania

    Uwaga uwaga, dzisiaj wszystkie "jutro, wieczorem, jak będzie pogoda na zdjęcia, wystarczy na dziś siedzenia przed komputerem, nie mam siły, weny..." odrzucam. B

Komentarze
luna1202
2012/04/25 12:58:16
Oj ja też robiłam ten haft ślubny już 2 razy jest śliczny!!! Z tym, że ja dodawałam malutkie perełki na sukni i w tym motywie kwiatowym (bo chyba tak jest podane we wzorze), które dodatkowo nadały mu uroku. Niestety było to już dawno i nie myślałam wtedy o tym, żeby robić zdjęcia moim pracom, z resztą nawet nie miałam wówczas aparatu! Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie :)
Chętnych zapraszam na pogaduchy: isana_haft@gazeta.pl